spot_img

Zawaliło się drzewo. Refleks uratował go przed tragedią

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W czwartkowe popołudnie, na drodze wojewódzkiej numer 908, na odcinku między Kaletami a Miasteczkiem Śląskim doszło do zdarzenia drogowego. Na podróżującego pojazdem przewróciło się drzewo. Kierujący został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W dniu wczorajszym, około godziny 16 policjanci otrzymali zgłoszenie. Na drodze wojewódzkiej spadające drzewo uderzyło w samochód. Przybyłe na miejsce służby zastały przytrzaśnięty przez drzewo pojazd marki Audi, a w nim mężczyzna. Konieczna była interwencja strażaków. Uwolniony z pojazdu 29-letni mieszkaniec naszego powiatu trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Z policyjnych ustaleń wynika, iż wskutek silnego wiatru doszło do przewrócenia się drzewa na pojazd, poruszający się prawidłowo po jezdni, na drodze wojewódzkiej nr 908. Dzięki szybkiej reakcji kierującego nie doszło do tragedii. Czujność prowadzącego pojazd, który w porę zareagował, składając fotel siedzenia, pozwoliła mu wyjść z wypadku bez większych obrażeń.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts