spot_img

Wypadek w samo południe. 77-latek nie zachował ostrożności

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W ubiegłą sobotę w Wilkowicach doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowany został motocyklista. Policjanci badają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich o rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo zależy od nas samych. 

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 12.00 na ulicy Księżoleśnej w Wilkowicach. Skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że 77-letni mieszkaniec Wilkowic jadąc osobową kią, nie zachował należytej ostrożności przy manewrze wyprzedzania, czego skutkiem było zderzenie z motocyklem marki honda, którym kierował 40-letni tarnogórzanin. Dla kierującego jednośladem podróż skończyła się w przydrożnym rowie, a później wizytą w szpitalu. Oboje byli trzeźwi, a śledczy będą teraz wyjaśniać dokładny przebieg i okoliczności tego wypadku. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze, to sprawa priorytetowa. Dlatego kluczową rolę odgrywamy właśnie my sami. Bo to nasze nieodpowiednie zachowanie może doprowadzić do przykrych sytuacji. Aby było ich jak najmniej, a najlepiej wcale, musimy kierować się zdrowym rozsądkiem i bacznie obserwować swoje otoczenie na drodze. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts