spot_img

Wpakował się prosto w barierki. Oczywiście kierowca był nietrzeźwy…

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Wczoraj policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzania, gdzie osobowy volkswagen uderzył w bariery energochłonne. Kierującemu pojazdem nic się nie stało, a za kolizję drogową został ukarany mandatem. Odpowie także za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozić mu może do 2 lat więzienia. 

Wczoraj po godzinie 15.00 na ulicy Tarnogórskiej w Szałszy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem volkswagena. Jak ustalili policjanci, kierujący 44-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego zjechał z drogi i zderzył się z barierami energochłonnymi. Czynnikiem, który w dużej mierze przyczynił się do powstania kolizji, był zapewne jego stan nietrzeźwości. Jak wskazał policyjny alkomat, mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, jakim jest jazda pod wpływem alkoholu, może w konsekwencji prowadzić do różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Zaburzona zdolność koncentracji, a także spowolniona reakcja na zmieniające się warunki na drodze, może doprowadzić do nieszczęścia. Przypominamy i apelujemy! Decydując się na tak nieodpowiedzialne zachowanie, stwarzamy ogromne niebezpieczeństwo dla siebie i innych. „Nie jeżdżę po alkoholu” – to hasło powinno przyświecać każdemu, kto decyduje się na prowadzenie jakiegokolwiek pojazdu. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts