spot_img

Wjechał w przystanek. Kolizja wyglądała bardzo groźnie

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj około godzin 8.30 na skrzyżowaniu ulicy Gliwickiej i Nowej w Tarnowskich Górach. Osobowe audi zderzyło się z peugotem, czego efektem była uszkodzona wiata przystankowa. Apelujemy do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności.

Policjanci tarnogórskiej drogówki zostali skierowani do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Gliwickiej i Nowej w Tarnowskich Górach. Gdy przybyli na miejsce okazało się, że jeden z pojazdów uderzył w wiatę przystankową. Sprawcą kolizji drogowej był 45-letni tarnogórzanin, który swoim audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu peugotowi, którym jechał 39-latek z Tychów.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Na szczęście w tym przypadku skończyło się bez osób poszkodowanych i sprawca dostał mandat. Tego typu zdarzenie to wyraźny sygnał dla pieszych i osób korzystających z przystanków i chodników. Pamiętajmy, aby bacznie obserwować swoje otoczenie nawet wtedy, gdy nie bierzemy aktywnego udziału w ruchu na drodze. Pozwoli nam to w odpowiedni sposób zareagować w podobnych sytuacjach jak ta.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts