spot_img

We krwi 3 promile. Potrącił 22-latkę dostawczakiem, niestety nie przeżyła

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Tarnogórscy śledczy, pod nadzorem prokuratora, pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Karchowicach.

W wyniku potrącenia przez samochód, życie straciła 22-letnia mieszkanka Zawady. Policjanci zatrzymali 49-letniego kierującego, który miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu i obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów…

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Do zdarzenia doszło przed 19.00 na ulicy Wiejskiej w Karchowicach – gmina Zbrosławice. Na miejsce zgłoszonego potrącenia pieszej pojechali policjanci z wydziału ruchu drogowego i komisariatu ze Zbrosławic. Ratownicy medyczni już prowadzili akcję reanimacyjną. Niestety na pomoc było za późno. Lekarz stwierdził zgon 22-letniej mieszkanki Zawady. Decyzją prokuratora zarządzono przeprowadzenie sekcji zwłok.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczając ślady. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierującego dostawczym fiatem okazało się, że ma on w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo obowiązywał go zakaz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 49-letni mieszkaniec Zawady trafił do policyjnej celi, a o jego dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts