spot_img

W Tarnowskich Górach odbyło się Forum dla osób z niepełnosprawnościami

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

13 czerwca 2023 r. (wtorek) w godzinach 15:00 – 17:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach odbyło się Forum dla osób z niepełnosprawnościami.

Oficjalnego otwarcia i przywitania uczestników dokonali pani Gabriela Kowalska Przewodnicząca Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim wraz z przedstawicielem zarządu powiatu Stanisławem Torbusem.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

W trakcie V Forum odbyła się prezentacja Centrum Zdrowia Psychicznego, mieszkań dla niepełnosprawnych ruchowo, warsztaty nt. holistycznej logopedii, ofert pracy i wsparcia oferowanego przez powiatowy urząd pracy, wsparcia w trudnych sytuacjach dla osób z niepełnosprawnością w punktach konsultacyjnych oferowanego przez Fundację PODARUJ DOBRO.

Podziękowania od Starostwa:

Dr Krzysztofowi Świerzemu dyrektorowi tarnogórskiego centrum zdrowia psychicznego dziękujemy za przedstawienie zagadnień dotyczących świadczonej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. Paniom Edycie Morawskiej i Annie Pająk za wyjątkowo radosne warsztaty z holistycznej logopedii. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników Forum. Przedstawicielce Fundacji Podaruj Dobro, za udział i przedstawienie zagadnień dotyczących oferowanej pomocy i możliwości wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin.

W trakcie trwania V Tarnogórskiego Forum dla Osób z Niepełnosprawnościami odbyły się prezentacje Środowiskowych Domów Pomocy i Domów Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowego Urzędu Pracy, Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Fotorelacja:

kilka osób na sali podczas otwarcia forum

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts