spot_img

W końcu przestaną szpecić ulice. Zajmie się nimi Straż Miejska

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Porzucone pojazdy blokujące miejsca parkingowe, to problem który obecnie występuje prawie w każdym mieście.

Zdarzają się przypadki, że pojazd pozostawiony przez właściciela uniemożliwia korzystanie z miejsca parkingowego przez wiele miesięcy. Od lat Straż Miejska prowadzi działania zmierzające do ustalenia właścicieli pojazdów, aby samodzielnie usunęli je z drogi. W większości przypadków procedura okazywała się skuteczna, jednak nie we wszystkich.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Już po Świętach Wielkanocnych wraki zostaną odholowane i zabezpieczone przez służby gminne.

Ostatnią szansą dla opornych właścicieli wraków, są informacje umieszczone na naklejkach, którymi zostały oznakowane pierwsze pojazdy zakwalifikowane do usunięcia. Naklejki, informują o tym, że pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela, chyba że ten sam zajmie się porzuconym przez siebie samochodem. Czasu zostało niewiele, dlatego apelujemy do właścicieli porzuconych wraków o ich pilne usunięcie. Jeśli pojazd zostanie odholowany przez służby gminne właściciel przez 6 miesięcy będzie miał możliwość odebrania pojazdu, jednak wtedy zostanie obciążony dodatkowymi kosztami.

Drodzy Mieszkańcy, jeśli zauważyliście miejsca, w których zalegają wraki przekażcie tą informację do Straży Miejskiej. Wspólnie „uwolnijmy miejsca parkingowe”

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts