spot_img

W biały dzień pobili 30-latka. Nie potrafią podać powodu

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci Oddziałów Prewencji z Katowic zatrzymali w ubiegły czwartek dwóch mieszkańców Tarnowskich Gór, którzy pobili 30-letniego mężczyznę.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Sprawcy po zdarzeniu trafili do policyjnej celi, a w piątek usłyszeli zarzuty. Za pobicie kodeks karny przewiduję karę do 3 lat więzienia, jednak w przypadku jednego z nich kara może być wyższa…

Sytuacja miała miejsce kilka minut po godzinie 17.00 na ulicy Nakielskiej w Tarnowskich Górach. Zgłoszenie o awanturze odebrał dyżurny, który na miejsce skierował patrole. Okazało się, że dwaj mężczyźni, z niewiadomych przyczyn pobili 30-latka. Policjanci z Oddziałów

Prewencji zatrzymali agresorów, którymi byli 28 i 34-letni mieszkańcy Tarnowskich Gór. Poszkodowany w całej sytuacji 30-letni tarnogórzanin, w wyniku odniesionych obrażeń trafił pod opiekę lekarzy.

Sprawcy noc spędzili w policyjnym areszcie, a nazajutrz usłyszeli zarzuty pobicia. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Grozić im może do 3 lat więzienia, jednak w przypadku starszego ze sprawców kara może być wyższa, ponieważ popełnił on przestępstwo w warunkach recydywy. O ich dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts