spot_img

Ul. Górnicza: prace przenoszą się dalej. Mogą potrwać aż miesiąc

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W związku z posuwającymi się w kierunku południowym pracami od wtorku 13 czerwca zostanie wyłączony z ruchu odcinek ulicy Górniczej pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Bondkowskiego i Ligonia.

Dojazd od ulicy Gliwickiej w kierunku ulic Lompy i Kaczyniec będzie możliwy dzięki zmianie organizacji ruchu na ulicy Bondkowskiego (odcinek pomiędzy ulicami Zamkową i Górniczą), na którym zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy od ulicy Zamkowej do ulicy Górniczej.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Ulica Świętego Jacka na czas prowadzenia robót będzie ulicą dwukierunkową, jednak bez możliwości wyjazdu na ulicę Górniczą. Na ulicach Mlecznej i Górniczej (od ulicy Bondkowskiego do Rynku) oraz Jurczyka zostanie przywrócona stała organizacja ruchu, która funkcjonowała przed rozpoczęciem inwestycji.

Od godzin porannych we wtorek na wyłączonym odcinku ulicy Górniczej, planowane jest rozpoczęcie robót ziemnych związanych z wykonaniem koryta pod warstwy konstrukcyjne jezdni i jednej strony chodnika. Ruch pieszy będzie się obywać drugą stroną.

Prace na wspomnianym odcinku mogą potrwać około miesiąca. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts