spot_img

Ukrainiec okradał ludzi śpiących na lotnisku. Trafił do aresztu

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci z Oddziałów Prewencji w Katowicach zatrzymali 43-latka, który na terenie lotniska okradał turystów. Złapany mężczyzna jak się okazało, był dwukrotnie na lotnisku i wykorzystywał chwilową nieuwagę podróżujących osób. Jego łupem padły plecaki i telefon. Odpowie przed sądem, za co grozić mu może do 5 lat więzienia.

W ubiegłą środę policjanci z Oddziałów Prewencji w Katowicach pełnili służbę na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach Pyrzowicach. W godzinach nocnych zostali powiadomieni przez podróżujących o kradzieży telefonu i plecaka.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Sprawcą był mężczyzna, który wykorzystywał chwilę, gdy turyści zasypiali, lub tracili z oka swój bagaż podręczny. Mundurowi zatrzymali nietrzeźwego 43-letniego obywatela Ukrainy. Telefon wyceniono na tysiąc złotych a plecak z zawartością na 480 zł.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Kryminalni, mając sprawcę, porównali zapisy z monitoringu i ujawnili, że trzy dni wcześniej też odwiedził lotnisko i ukradł plecak z laptopem, tabletem i gotówką. Złodziej na lotnisko przyjeżdżał autobusem. 43-latkowi przedstawiono zarzuty, do których się przyznał.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts