spot_img

Ukrainiec kradł narzędzia ogrodowe. W zatrzymaniu pomogli strażacy

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży narzędzi ogrodowych. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych udało się zatrzymać złodzieja. Skradzione narzędzia w całości odzyskano i przekazano w ręce właścicielki.

W piątkowe po południe dyżurny tarnogórskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednej z działek w Zbrosławicach doszło do kradzieży. Zgłaszająca nakryła złodzieja w pomieszczeniu gospodarczym, gdy ten zabierał jej sprzęt. Spłoszony przez kobietę sprawca uciekł, porzucając po drodze zabrane narzędzia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Przybyli na miejsce mundurowi z Komisariatu Policji w Zbrosławicach od razu zaczęli szukać sprawcy. Pomogli im druhowie z miejscowego OSP, którzy widząc nerwowo zachowującego się młodzieńca dali znać dyżurnemu.

Dzięki tej informacji patrol, za pośrednictwem dyżurnego, wiedział gdzie ucieka sprawca. Po kilku minutach był już w rękach policjantów. 23-letni obywatel Ukrainy, zamieszkujący Tarnowskie Góry przyznał się do winy i usłyszał już zarzut kradzieży mienia o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Grozi mu za to do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts