spot_img

Ukradli sprzęt za 10 tysięcy. Policjanci wytropili ich w tydzień

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci z wydziału kryminalnego tarnogórskiej komendy zajmowali się sprawą kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło pod koniec czerwca.

Zatrzymani zostali dwaj 22-latkowie, którzy usłyszeli zarzuty kradzieży. Sprzęt wart 10 tysięcy złotych został odzyskany. Sprawcom grozi do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Kryminalnych zawiadomił mężczyzna, któremu skradziono sprzęt estradowy warty 10 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 28 czerwca w Tarnowskich Górach. Należący do zgłaszającego sprzęt znalazł rzekomego nabywcę. Do pomocy przy całej transakcji włączył się mężczyzna, który zaoferował właścicielowi transport sprzedawanego sprzętu oraz pomoc przy załatwieniu całej sprawy. Wszystko wydawało się bardzo proste, jednak tylko do momentu przekazania sprzętu pośrednikowi, który zabierając sprzęt, zniknął bez śladu.

Kryminalni od razu rozpoczęli poszukiwania. Jak ustalili, za kradzieżą stał 22-latek z Miasteczka Śląskiego, któremu pomagał jego rówieśnik z Tarnowskich Gór. Stróże prawa ustalili miejsca pobytu tych mężczyzn i zaledwie tydzień po dokonanej kradzieży zatrzymali ich w miejscu zamieszkania. Kryminalni, wchodząc do jednego z mieszkań, znaleźli część skradzionego sprzętu.

Pozostały sprzęt znajdował się w jednym z lombardów na terenie Katowic, gdzie mężczyźni, z chęci szybkiego zysku, sprzedali tam sprzęt. Obydwaj sprawcy usłyszeli już zarzuty kradzieży, za co może im grozić nawet do 5 lat więzienia. Skradziony sprzęt został w całości odzyskany przez policjantów z wydziału kryminalnego.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts