spot_img

Ukradła kartę płatniczą. Płaciła nią 7 razy w tym samym sklepie

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

We wtorek tarnogórscy kryminalni zatrzymali 38-latkę z Piekar Śląskich, która na początku września ukradła kartę bankomatową, a następnie płaciła nią za zakupy. Sprawczyni grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku września pokrzywdzona 36-latka z Tarnowskich Gór zawiadomiła o kradzieży jej karty płatniczej. Poinformowała też, że sprawca posługiwał się jej kartą i robił zakupy w sklepie w Piekarach Śląskich. Do czasu zablokowania karty złodziej był siedmiokrotnie w sklepie, gdzie dokonał zakupów na kwotę 200 złotych. Kolejnego razu nie udało się zapłacić za towary, ponieważ karta została zablokowana, a sprawczyni uciekła ze sklepu, gdy się o tym dowiedziała.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Dzięki pracy operacyjnej udało się ustalić personalia kobiety i we wtorek kryminalni pojechali do Piekar Śląskich zatrzymać 38-latkę. Jak się okazało, mieszkała w pobliżu sklepu, do którego chodziła na zakupy. Gdy pierwszy raz udało jej się zapłacić przy kasie za rachunek to potem, były już kolejne zakupy. Kupowała jedzenie i alkohol. Sprawczyni grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy, aby w przypadku utraty czy kradzieży dokumentów, karty bankomatowej jak najszybciej poinformowali placówkę bankową lub inną instytucję, która wydała dokument. W takich przypadkach dużą rolę odgrywa czas. Pamiętajmy, aby nie zapisywać na kartach bankomatowych kodów PIN oraz nie nosić ich razem z kartą. Nie pozwólmy, aby nieuczciwy znalazca pozbawił nas oszczędności czy posłużył się naszymi dokumentami.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts