spot_img

Ukradł mięso i ryż, gdy złapał go ochroniarz, użył gazu łzawiącego

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Za kradzież rozbójniczą odpowie 41-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, który ukradł żywność i uciekł ze sklepu. Gdy ruszył za nim ochroniarz, złodziej użył wobec niego siły i gazu. Sprawca trafił do policyjnej celi, a następnego dnia prokurator przedstawił mu zarzut i objął go policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek po godzinie 16.00. Dyżurny jednostki odebrał zgłoszenie o dwóch bijących się mężczyznach na jednym z peronów dworca autobusowego. Na miejsce od razu ruszyli policjanci z prewencji, którzy potwierdzili zgłoszenie i rozdzielili uczestników szarpaniny. Wtedy okazało się, że jednym z nich jest pracownik ochrony pobliskiego marketu, który aż do dworca gonił złodzieja.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Mundurowi ustalili, że 41-letni mężczyzna przyszedł do sklepu przy ulicy Sobieskiego w Tarnowskich Górach, skąd zabrał mięso i ryż warte ponad 30 złotych, a następnie nie płacąc, uciekł. Widząc całą sytuację, pościg za złodziejem rozpoczął ochroniarz sklepu. Gdy już dogonił złodzieja, ten wcale nie chciał dać za wygraną. Chcąc zatrzymać swój łup przy sobie, użył wobec ochroniarza siły fizycznej, a później gazu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia stanął przed obliczem prokuratora, który przedstawił mu zarzut kradzieży rozbójniczej i objął go policyjnym dozorem. Za to przestępstwo może mu grozić od roku do 10 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts