spot_img

To mogło skończyć się tragicznie! Zareagował świadek

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Dzięki reakcji świadka, który powiadomił policjantów o swoich podejrzeniach, możliwe było zatrzymanie nietrzeźwego kierującego, który decydując się na jazdę pod wpływem alkoholu, stworzył ogromne zagrożenie na drodze.

Do sytuacji doszło w piątek 31 marca w Tworogu przy ulicy Zamkowej. O tym, że nietrzeźwy wsiadł za kółko, poinformował świadek, który widział na parkingu przed marketem, jak pewna para chwiejnym krokiem wsiadła do osobowego opla i odjechała w kierunku Tarnowskich Gór. Policjanci ruszyli w kierunku krajowej „11” i zauważyli wskazanego w zgłoszeniu opla.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Kontrola potwierdziła podejrzenia zgłaszającego. Za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec Bytomia, który podróżował ze swoją 39-letnią pasażerką. Badanie alkomatem wskazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Na tym zakończyła się jego podróż, a teraz będzie musiał opowiedzieć przed sądem, dlaczego tak postąpił. Za przestępstwo grozić mu może nawet do 2 lat więzienia.

To kolejny przypadek, gdzie dzięki pomocy i reakcji innych osób, został zatrzymany nietrzeźwy kierowca. Zgłaszającemu, który powiadomił policjantów o swoich podejrzeniach, dziękujemy za czujność.

„Nie reagujesz – akceptujesz” – pod takim hasłem realizowana jest kampania społeczna zachęcająca mieszkańców do wspólnego działania na rzecz bezpieczeństwa.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts