spot_img

Tarnogórzanka wyróżniona w Best Polish Designer Under 30

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Tarnogórzanka Zofia Hernas otrzymała wyróżnienie w konkursie Best Polish Designer Under 30, który rozstrzygnięto pod koniec stycznia tego roku podczas #4designdays w Katowicach.

Konkurs był częścią Plebiscytu Dobry Design 2022, w którym oceniano najbardziej kreatywne i odważne połączenia mody, technologii i biznesu, a także śmiałe interpretacje produktów codziennego użytku.
Konkurs w kategorii Best Polish Designer Under 30 wygrała Klaudia Gołaszczyk, autorka projektu Religa Heart, czyli sterownika pompy wspomagania serca. Wyróżnienia trafiły do: Zofii Hernas, Karoliny Kruszewskiej, Magdaleny Bojko-Michalak, Patrycji Gorzeli.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Przypomnijmy, w ubiegłym roku projekt tarnogórzanki Zofii Hernas znalazł się w finale międzynarodowego konkursu wzorniczego dla młodych projektantów na Łódź Design Festival – MAKE ME!
Projekt stworzony przez artystkę to MALU – dziecięcy holter EKG. To innowacyjne rozwiązanie na rynku sprzętów medycznych, bowiem dotąd nie stworzono tego typu urządzenia dedykowanego małym pacjentom.
Zofia Hernas jest tarnogórzanką, absolwentką II LO im. S. Staszica oraz studiów pierwszego stopnia na kierunku wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom licencjacki realizowała w Pracowni Projektowania Produktu. Swoje umiejętności doskonaliła w Pracowni Projektowania Produktu, Projektowania Ergonomicznego oraz Pracowni Ceramiki.

W swoich projektach skupia się na dokładnym zdefiniowaniu potrzeb użytkownika oraz na empatycznym podejściu do odbiorcy produktu. Uważa, że dobrze zaprojektowana forma, wpływa pozytywnie na komfort fizyczny i psychiczny użytkowników.

Więcej o Plebiscycie Dobry Design 2022: https://www.dobrzemieszkaj.pl/design/301/konkurs_dobry_design_2022_znamy_juz_najlepsze_produkty_i_tworcow,309019.html

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts