spot_img

Tarnogórscy policjanci rozwijają się sportowo. Bieg przełajowy

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci z tarnogórskiej komendy i podległych komisariatów wzięli udział w VI Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego.

Organizatorem zawodów była Policja, a patronat honorowy nad imprezą objął prezydent miasta Bytom. W dwóch kategoriach rywalizowało ponad 200 uczestników.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

2 maja przypada 30 rocznica tragicznej śmierci st. sierż. Marka Sienickiego, który służył w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu. Zginął na służbie, zastrzelony przez bandytów. Co roku, w rocznicę jego śmierci, policjanci składają kwiaty i pełnią wartę honorową pod pamiątkowym obeliskiem. Dzisiaj w „Miechowickiej Ostoi Leśnej” w Bytomiu przy ulicy Alojzego Felińskiego odbyły się VI Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym imienia poległego na służbie st. sierż. Marka Sienickiego. W zawodach udział wzięli tarnogórscy policjanci, którzy jak sami przyznają, jest to dobra okazja do uczczenia pamięci tragicznie zmarłego kolegi, ale także doskonała forma spędzenia czasu wolnego od służby, połączona ze zdrową rywalizacją.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts