spot_img

Świadek powiadomił policję o dziwnym zachowaniu. Kierowca miał 3,5 promila

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Po raz kolejny dzięki reakcji świadka, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Znaczna ilość alkoholu w organizmie mężczyzny mogła doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Dziękujemy zgłaszającemu, który widząc zagrożenie, zaalarmował policjantów.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek po godzinie 17.00 w Tarnowskich Górach na ulicy Kościelnej. Na numer alarmowy zadzwonił świadek, który zauważył osobowego citroena. Styl jazdy wskazywał, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Powiadomieni policjanci od razu ruszyli na miejsce, a zgłaszający pozostał na linii, cały czas przekazując, gdzie się znajdują. Po kilku chwilach mężczyzna był już w rękach policjantów. Urządzenie do badania trzeźwości wskazało, że 46-letni tarnogórzanin miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Stracił już prawo jazdy, a teraz odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozić mu może wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara 2-letniego więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

To kolejny przypadek, gdzie dzięki pomocy i reakcji innych osób, został zatrzymany nietrzeźwy kierowca. Zgłaszającemu, który powiadomił policjantów o swoich podejrzeniach, dziękujemy za czujność. Dzięki przekazanej informacji policjanci mogli szybko podjąć interwencję i prawdopodobnie zapobiegli drogowej tragedii.

„Nie reagujesz – akceptujesz” – pod takim hasłem realizowana jest kampania społeczna zachęcająca mieszkańców do wspólnego działania na rzecz bezpieczeństwa.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts