spot_img

Silesia of the future – debata poświęcona wyzwaniom i zagrożeniom przyszłości

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Izabela Kloc, poseł do Parlamentu Europejskiego, zaprasza na dziewiątą konferencję z cyklu Śląski Ład, pod patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego. Tym razem debata będzie poświęcona wyzwaniom i zagrożeniom przyszłości. 

– Podczas debaty będziemy szukać odpowiedzi na pytania o Śląsk, Polskę, Europę i świat w 2049 roku. Jak wyniknie z przebiegu konferencji, ta data nie została wybrana przypadkowo. Zapytamy, jak wyobrażają sobie przyszłość: naukowcy, publicyści, managerowie, samorządowcy, politycy i prezesi wiodących spółek w województwie śląskim. Są to pytania o naszą przyszłość i miejsce w zmieniającej się Europie – mówi Izabela Kloc.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Konferencja zostanie podzielona na trzy panele tematyczne: zagrożenia cywilizacyjne, gospodarka przyszłości, społeczeństwo przyszłości.  

W konferencji wezmą udział, m.in. prof. Andrzej Zybertowicz – Doradca Prezydenta RP,  Kosma Tadeusz Złotowski – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Paweł Lewandowski  – Wiceminister Cyfryzacji, Paweł Jabłoński – Wiceminister Spraw Zagranicznych, Piotr Pyzik – Wiceminister Aktywów Państwowych, Dariusz Wójtowicz – Prezydent Mysłowic, Janusz Michałek – prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Tomasz Heryszek – prezes Węglokoksu, Mariusz Wielkopolan – Prezes JSW Nowe Projekty.  

Konferencja odbędzie się 14 lipca, w godzinach 12.00 – 14.00, transmisja na profilu  https://www.facebook.com/slaskilad/

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts