spot_img

Sami prosili się o kłopoty! Nie dopilnowali jednej rzeczy

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Uwalniamy miejsca parkingowe i czyścimy nasze ulice! Trwa nasza akcja usuwania nieużywanych pojazdów, które blokują miejsca i szpecą nasze miasto.

Zauważyłeś wrak? Dzwoń!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Na zgłoszenia, gdzie w naszym mieście stoją wraki, czyli pojazdy bez tablic rejestracyjnych lub od dłuższego czasu nieużywane (art. 50 a prawo o ruchu drogowym), czeka Straż Miejska.

Telefon dyżurnego: 32 39 33 687, 668 872 485.

To Straż Miejska sprawdzi najpierw, czy samochód – zgodnie z przepisami – jest wrakiem i można go usunąć. Potem na porzucony samochód naklei informację o tym, że pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela, jeśli ten sam go nie uprzątnie.

To jest skuteczna akcja

W zeszłym roku, dzięki Państwa zgłoszeniom, w ramach akcji #TGsprzątawraki z ulic Tarnowskich Gór zniknęło ponad 30 aut. Znaczną część z nich zabrali sami właściciele po naklejeniu informacji z prośbą o usunięcie. Osiem aut zostało odholowanych na parking.

W tym roku usunęliśmy kolejne wraki:

  • przyczepę kampingową z ul. Słoneczników,
  • skodę octavię z ul. S. Okrzei,
  • skody fabie z ul. Zagórskiej i z ul. J. Nowaka,
  • vw passat z ul. Łotewskiej.

Uwolnijmy nasze miejsca parkingowe!

Dziękujemy Państwu za włączenie się w akcję. Jeśli zauważyliście wraki, które oszpecają i blokują nasze ulice, przekażcie tą informację do Straży Miejskiej.

Apelujemy też do właścicieli porzuconych wraków: zabierzcie je z ulic i placów! Jeśli pojazd zostanie odholowany przez służby gminne, właściciel przez sześć miesięcy będzie mógł go odebrać, ale będzie musiał zapłacić dodatkowe koszty.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts