spot_img

Rozbój w biały dzień! Poszarpali ochroniarza i uciekli z alkoholem

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w jednym z marketów, na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach, dokonali kradzieży.

Sprawcy użyli siły wobec pracownika ochrony i ze skradzionym alkoholem uciekli z miejsca. Odpowiedzą za kradzież rozbójniczą, za co grozić im może nawet do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

W sobotę, przed godziną 18, policjanci tarnogórskiego Wydziału Prewencji zostali skierowani do jednego z marketów przy ulicy Zagórskiej. Zgłoszenie dotyczyły kradzieży alkoholu, której mieli dokonać dwaj mężczyźni. Mundurowi ustalili, że łupem złodziei padły dwie butelki alkoholu o łącznej wartości blisko 100 złotych. Z relacji ochroniarza sklepu wynikało, że mężczyźni użyli przemocy wobec niego, gdy ten złapał ich na gorącym uczynku kradzieży.

Pomiędzy osobami doszło do szarpaniny, po której sprawcy uciekli, zabierając swój łup. Stróże prawa od razu rozpoczęli poszukiwania i zatrzymali sprawców. Byli to dwaj mieszkańcy gminy Tworóg, którzy trafili do policyjnego aresztu. 22-latek z Tworoga i 21-letni mieszkaniec Brynka usłyszeli już zarzuty kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi im do 5 lat więzienia.

źródło: KMP Tarnowskie Góry

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts