spot_img

Rowerowa Droga Krzyżowa ruszy w trasę w przyszły weekend

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Wojciecha w Radzionkowie informuje o organizacji IV edycji Rowerowej Drogi Krzyżowej, we współpracy z Klubem Turystyki Rowerowej przy parafii NMP Jasnogórskiej w Orzechu.

Droga Krzyżowa odbędzie się w sobotę, 2 kwietnia br.

Rozpoczęcie: w kościele pw. św. Wojciecha w Radzionkowie. Zakończenie: w kościele pw. NMP Jasnogórskiej w Orzechu. Poszczególne stacje IV RDK22 zostaną odprawione w kolejno nawiedzanych świątyniach naszego regionu.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Trasa, o długości 34 km, przebiegać będzie tak, aby każdy mógł ją przejechać należycie, bez nadmiernego wysiłku, we wspólnocie ludzi, których łączy wiara przeżywana na rowerowym szlaku.

Zapisy w kancelarii parafialnej w Radzionkowie lub w zakrystii kościoła w Orzechu w dniach od 14 do 25 marca br. Podczas zapisywania, każdy uczestnik musi zapoznać się z warunkami uczestnictwa i podpisać osobiście stosowne „oświadczenie”. Osoby, które nie ukończyły 18 lat, a chcą samodzielnie wziąć udział w IV RDK22 – przy zapisach muszą złożyć pisemną zgodę jednego ze swoich rodziców.

Więcej informacji pod numerem telefonu 507-341-716.

źródło: facebook Miasto Radzionków

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts