spot_img

Promil we krwi i 2-letnia córeczka na tylnym siedzeniu. Brak wyobraźni

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci z tarnogórskiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli osobowe renault, którego kierująca była nietrzeźwa.

W samochodzie razem z nią podróżowała jej 2-letnia córka. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kobiety będzie miało swój finał w sądzie.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Stróże prawa z tarnogórskiej drogówki patrolowali wczoraj osiedle „kolejarzy” w Tarnowskich Górach. Kilka chwil przed godziną 20.00 na ulicy Semaforowej zatrzymali do kontroli osobowe renault. Za kierownicą siedziała kobieta, która podróżowała ze swoją 2-letnią córka.

W trakcie kontroli policjanci sprawdzili trzeźwość kierującej. Jak wskazał policyjny alkomat, kobieta jechała swoim samochodem z blisko promilem alkoholu w wydychanym powietrzu. 34-latka z Zabrza wykazała się skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem, decydując się na jazdę pod wpływem alkoholu.

W tym przypadku nie tylko stworzyła zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego, ale także naraziła swoje dziecko na niebezpieczeństwo. Kobieta straciła już prawo jazdy, a o jej dalszym losie zdecyduje sąd. Grozić jej za to może wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara 2 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts