spot_img

Prawie spowodował wypadek. Gdy złapała go policja, okazało się, że…

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W czwartek wieczorem mundurowi z tarnogórskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że idący środkiem jezdni mężczyzna niemal wpadł pod samochód. Zdezorientowany sytuacją postanowił uciec. W pogoń ruszyli stróże prawa. Powodem ucieczki były narkotyki.

W czwartkowy wieczór, w godzinach wieczornych, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że na tarnogórskiej obwodnicy, w rejonie skrzyżowania z ulicą Nakielską, biega mężczyzna, który prawie wpadł pod koła kierującej osobową fiestą. W wyniku nieodpowiedzialnego zachowania mężczyzny doszło do kontaktu z autem. Uszkodzona została karoseria pojazdu, a sprawca na widok wysiadającej z pojazdu kobiety postanowił uciec. Policjanci zjawili się na miejscu i od razu przystąpili do poszukiwań. Długo nie musieli szukać, bo znaleźli go w okolicach stacji paliw. Gdy mężczyzna zobaczył policjantów, od razu rzucił się do ucieczki, jednak po krótkim pościgu wpadł w ich ręce.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Okazało się, że uciekał, bo miał przy sobie marihuanę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 35-letni mieszkaniec Bytomia, usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze został ukarany mandatem.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts