spot_img

Pożegnanie komendanta. Kto przejął jego obowiązki?

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W Komendzie Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na zasłużoną emeryturę podinsp. Artura Jakubczyk – Komendanta Komisariatu Policji w Radzionkowie.

Podziękowania za służbę odebrał z rąk Panów Komendantów Powiatowych Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomira Bylickiego i kom. Waldemara Czapla. Tarnogórscy policjanci pożegnali Komendanta Komisariatu Policji w Radzionkowie podinsp. Artura Jakubczyk, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Jednocześnie obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Radzionkowie przejął Zastępca Komisariatu Policji w Radzionkowie podkom.. Wojciech Kowolik. W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach kom. Waldemar Czapla.

Komendant Komisariatu Policji w Radzionkowie podinsp. Artur Jakubczyk pełnił służbę w policji od 1998 r. W roku 2016 został Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Radzionkowie, a w listopadzie 2019 roku komendantem tej samej jednostki.

Od początku związany z powiatem tarnogórskim. Zaczynał jako szeregowy policjant służby patrolowej, był specjalistą wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, w ostatnich latach pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych Komisariatu Policji w Radzionkowie.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts