spot_img

Pożegnała się z prawem jazdy. Pędziła o 60 km/h za szybko

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Nadmierna prędkość to jedna z przyczyn wielu wypadków i kolizji drogowych. Taryfikator przewiduje wysokie kwoty mandatów.

Przekonała się o tym mieszkanka Bytomia, która w terenie zabudowanym pędziła aż 109 km/h. Pożegnała się już z prawem jazdy i została ukarana wysokim mandatem.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

W niedzielne popołudnie policjanci prowadzili pomiary prędkości w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach. W trakcie pomiaru zauważyli pędzące w ich kierunku osobowe audi. Radar wskazał, że samochód jedzie 109 km/h.

Za kierownicą siedziała 32-letnia mieszkanka Bytomia. Zgodnie z prawem kobieta straciła prawo jazdy na 3 miesiące oraz została ukarana wysokim mandatem karnym, a do jej konta dopisane zostało 10 punktów karnych.

Kierowco! Zdejmij nogę z gazu. Nadmierna prędkość to jedna z przyczyn wielu wypadków i kolizji drogowych. Droga hamowania pojazdu na suchej nawierzchni przy prędkości 90 km/h wynosi prawie 100 m. Jadąc z dużą prędkością, nie dajemy sobie wielu szans na szybką i zdecydowaną reakcję na nagłe zmiany na drodze, szczególnie w rejonie przejść dla pieszych. Utrata panowania nad pojazdem, poślizg, wymuszona zmiana kierunku przy dużej prędkości mogą mieć tragiczne skutki.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts