spot_img

Potrącenie na ulicy Piłsudskiego. 26-latka w szpitalu

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Piłsudskiego w Tarnowskich Górach. W zdarzeniu ranna została piesza, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Apelujemy o ostrożność.

Wczoraj po godzinie 15.00 na ulicy Piłsudskiego w Tarnowskich Górach doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni tarnogórzanin kierujący samochodem marki Opel Astra potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych, 26-letnią kobietę. Potracona mieszkanka powiatu tarnogórskiego z urazem nóg i ręki trafiła do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z Tarnowskich Gór pod nadzorem prokuratora.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Pamiętajmy, na drodze trudno o margines błędu. Policjanci apelują o rozwagę. Jedźmy ostrożnie, przestrzegając przepisów, z prędkością dostosowaną do warunków panujących na drodze. Bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od samych.

Bezpośrednie wtargnięcie na jezdnię w miejscu niedozwolonym, w którym kierowcy w żaden sposób nie są przygotowani na obecność pieszego na drodze to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych i tragicznych skutków dla nierozważnego pieszego. Apelujemy, by na co dzień używać elementów odblaskowych. Ten drobny element może mieć wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts