spot_img

Policjanci prowadzili akcję profilaktyczną. Wszystko ku bezpiecznym feriom

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W piątek tarnogórscy policjanci przy współpracy z Urzędem Miasta Tarnowskie Góry, przeprowadzili akcję profilaktyczną. Nasz punkt informacyjny przy lodowisku na terenie aqua parku cieszył się ogromny zainteresowaniem. Policjanci przypomnieli uczestnikom najważniejsze zasady bezpieczeństwa, w trakcie trwających ferii zimowych.

W ubiegły piątek policjanci zawitali na terenie aqua parku w Tarnowskich Górach, gdzie w swoim punkcie informacyjno-profilaktycznym rozmawiali z najmłodszymi i ich rodzicami na temat bezpieczeństwa. Korzystający z lodowiska mogli dowiedzieć się, co należy zrobić, aby dostatecznie zadbać o bezpieczeństwo w trakcie ferii. Każdy, kto przybył do naszego punktu, musiał odpowiedzieć na pytanie związane m. in. z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, o sposobie postępowania z osobami obcymi, a także wskazać, jakie są poszczególne numery alarmowe. Nagrodą za poprawną odpowiedź były gadżety, które przekazał przekazał Urząd Miasta Tarnowskie Góry. Tego typu forma profilaktyki to doskonała okazja, aby spotkać się ze społeczeństwem i przypomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Już w najbliższą sobotę 28 stycznia od godziny 15.00 nasz punkt ponownie zawita na lodowisko przy aqua parku, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz ze swoimi rodzicami, na spotkanie z policyjnym profilaktykiem.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts