spot_img

Place zabaw w Laskowicach i Strzybnicy będą gotowe do lata!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Na placach zabaw w Lasowicach przy ul. św. Wojciecha i Strzybnicy w Parku Hutnika wznowiono prace. Z obu inwestycji w ubiegłym roku „zszedł” wykonawca, z którym z powodu wielokrotnego przekroczenia terminów rozwiązano umowy.

Po wybraniu nowego i wiosennym ociepleniu, jeszcze przed świętami na obu placach pojawiła się ostatnia, kolorowa warstwa poliuretanu.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Obecnie w obu miejscach trwają prace wykończeniowe: montowane są m.in. solarne lampy, ławki i stojaki na rowery. Po zakończeniu prac, place czeka jeszcze atestowanie i odbiory. Dzieci powinny móc się na ich bawić jeszcze w kwietniu.

Przypomnijmy: plac przy skrzyżowaniu ulic Fabrycznej i Wojciecha utrzymany będzie w tematyce morskiej, podzielony na strefy dla dzieci młodszych i starszych, ogrodzony i doświetlony ekologicznymi latarniami solarnymi. Znajdzie się tu też łąka kwietna.

W Parku w Strzybnicy przy ul. ks. Płonki będzie „zamkowy”. Tu także pojawią się tu strefy dla małych dzieci, tych starszych oraz miejsca do gry w szachy, warcaby lub chińczyka. Będą też stoły, przy których będzie można urządzić sobie piknik.

W ramach budowy placów w ubiegłym roku ukończono plac przy ul. Rozpłochowskiej w Lasowicach. Ten budowany był we współpracy ze spółdzielnią Chemik.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts