spot_img

Patrol prewencji zauważył rowerzystę. Mieli nosa

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

To, że jazda pod wpływem alkoholu może być niebezpieczna, powinien wiedzieć każdy… a srogie konsekwencje powinny odstraszać wszystkich przed takimi zachowaniami. Nieodpowiedzialnie, bo blisko z promilem alkoholu w organizmie, na rower wsiadł tarnogórzanin, którego skontrolowali policji z prewencji. Wysoki mandat powinien być wyraźnym sygnałem, że takie zachowania na drodze, nie powinny mieć miejsca.

Policjanci z wydziału prewencji tarnogórskiej komendy patrolowali wczoraj wieczorem ulicę Grzybową. W pewnym momencie uwagę ich przykuł rowerzysta, który nie do końca w naturalny sposób, poruszał się swoim rowerem. Był to 56-letni tarnogórzanin, u którego badanie wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Zakaz dalszej jazdy i mandat karny w kwocie 2,5 tysiąca złotych zakończył tę nieodpowiedzialną podróż.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Policjanci apelują i przypominają, że decydując się na tak nieodpowiedzialne zachowania, narażamy siebie i innych uczestników ruchu drogowego na ogromne niebezpieczeństwo. Prowadząc rower, hulajnogę, samochód lub motocykl pomimo wcześniej spożytego alkoholu musimy liczyć się także z konsekwencjami prawnymi.

Kierowco! – aby na drogach było bezpiecznie, nigdy nie prowadź po alkoholu.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts