spot_img

Otwarcie boisk. W programie konkursy strzeleckie, gry, zabawy

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Kompleks dwóch boisk wraz z placem do gry w boule przy ul. Morcinka został dziś udostępniony do użytku. Na uroczyste otwarcie wraz ze sportowymi (i nie tylko) atrakcjami zapraszamy w czwartek 31 marca o godz. 17.00.

W programie imprezy, współorganizowanej przez TS Tarnowiczanka m.in. mecz pokazowy, gry, zabawy dla dzieci, konkursy strzeleckie i inne zabawy piłkarskie.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Przypomnijmy: w Parku przy ul. Morcinka w Starych Tarnowicach (obok Domu Kultury Jubilat) zimą pojawiły się dwa boiska syntetyczne – mniejsze, do koszykówki i większe, do piłkarski nożnej. Wraz z nimi wkoło zbudowano chodniki, piłkochwyty, minitrybuny, oświetlenie oraz umiejscowiony nieopodal plac do gry w boule.

Place do gry są oświetlone – będą czynne w godz. 6.00 do 22.00, kiedy to gasnąć będzie oświetlenie boisk. Ogólnodostępne na razie włączniki znajdują się przy skrzynce rozdzielczej – czujnik czasu będzie wyłączał światło co 45 minut. Aby je zapalić ponownie wystarczy przycisnąć guzik ponownie.

Warta 1,2 mln zł miejska inwestycja jest domknięciem wieloletniego zagospodarowywania przez miasto terenów w okolicy Domu Kultury Jubilat. Do tej pory po placu zabaw i parkingach powstało tam założenie parkowe z amfiteatrem, wybiegiem dla psów, ostatnio wybudowano tam także interaktywną wyspę naukową mBanku oraz ogród deszczowy firmy Veolia. W przyszłym roku planuje się dalsze prace przy sadzeniu nowej zieleni.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts