spot_img

Nowe motocykle BMW. Śląska policja będzie miała ich 40

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci śląskiej drogówki otrzymali pierwsze motocykle marki BMW R1250RT, a wkrótce na drogach naszego województwa pojawi się ich aż 40.

Wszystkie jednoślady oznakowane są już według najnowszych obowiązujących wzorów. Do każdego z nich dołączone jest stosowne wyposażenie. Zakup motocykli usprawni służbę policjantów ruchu drogowego. Każdy nowy jednoślad ma pojemność 1250 cm3 i moc 136 KM.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Pojazdy, ze względu na swą wielkość i zwrotność, mogą być użytkowane wszędzie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu oraz tam, gdzie radiowóz nie jest w stanie dojechać. Patrole motocyklowe mogą również sprawnie nadzorować ruch drogowy oraz wykonywać inne czynności służbowe, związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach i zabezpieczaniem imprez.

Po 2 motocykle trafiły już do funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego w Katowicach, Częstochowie i Sosnowcu. Wkrótce śląska drogówka dysponować będzie czterdziestoma nowymi maszynami, co w połączeniu z użytkowanymi obecnie motocyklami da w sumie 91 służbowych jednośladów.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts