spot_img

Niszczył bankomat kilkukrotnie. Zaczaiła się na niego policja

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci z Radzionkowa namierzyli i zatrzymali 63-letniego mieszkańca Świerklańca, który od listopada do stycznia kilkukrotnie zniszczył bankomat.

Sprawca za każdym razem wracał na miejsce. Wczoraj również przyszedł pod bankomat, a tam czekali na niego policjanci. Straty, które spowodował. to ponad 10 tysięcy złotych. Za przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Kryminalni z Radzionkowa zajmowali się sprawą kilkukrotnego uszkodzenia mienia, jakim był bankomat, znajdujący się w ścianie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerklańcu przy ulicy Oświęcimskiej.

Jak ustalili stróże prawa, do pierwszego zniszczenia automatu doszło pod koniec listopada ubiegłego roku. Mimo że urządzenie zostało naprawione, sprawca ponownie wrócił na miejsce i ponownie uszkodził bankomat. Zrobił to kilkukrotnie, bo cały proceder trwał aż do początku stycznia.

Mundurowi sprawdzili obszerny materiał wideo z kamer monitoringu, gdzie ustalili, jak wygląda sprawca. Od tamtej pory obserwowali miejsce, w którym znajduje się bankomat. Efekty ich pracy nadeszły wczoraj.

Wieczorem w pobliżu bankomatu pojawił się mężczyzna odpowiadający rysopisowi z nagrań. Był nim 63-latek ze Świerklańca, który został zatrzymany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia na ponad 10 tysięcy złotych. Przyznał się do winy, a swoje zachowanie tłumaczył policjantom potrzebą rozładowania emocji. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd, a grozić mu może do 5 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts