spot_img

Niesamowity koncert w kościele? Już niebawem. Wstęp wolny

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Już w najbliższy weekend szykujcie się na wielki wydarzenie: ANNUM Festival powraca w kościele pw. św. Piotra i Pawła! Początek koncertu pt. GLORIAs  o godz. 19.00.

 W ramach jesiennego spotkania w ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem Adwentu – kiedy to podczas czasu oczekiwania w Liturgii przez kolejne cztery tygodnie nie usłyszymy słów radosnego hymnu – będzie okazja do „napełniania akumulatorów” utworami wielkiego Vivaldiego!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)
  • Data: 19 listopada 2022 (sobota)
  • Miejsce: Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła
  • Godzina: 19:00
  • Wstęp: wolny

Program:

  • Antonio Vivaldi (1678-1741) – Gloria D – dur RV 588
  • Antonio Vivaldi – Gloria D – dur RV 589

Wykonawcy:

Festiwalowi towarzyszą także warsztaty dla dzieci w Tarnogórskim Centrum Kultury.

Czy w balecie tańczą filiżanki? Czy marimba smakuje podobnie do lodów waniliowych? Czy można wyśpiewać książkę kucharską? I co by się stało, gdyby warzywa zamieniły się w instrumenty?

Po raz kolejny zapraszamy całe rodziny w muzyczną przygodę w ramach warsztatów Annum Kids. W tym roku spojrzymy na muzykę pod zupełnie nowym kątem. Rozsmakujemy się, pobiesiadujemy i podelektujemy dźwiękami, a wiodącym tematem naszych warsztatów będzie… jedzenie!

Rzeczywistość ostatnich dwóch lat sprawiła, że niemal każdy z nas miał okazję zatęsknić za serdecznym spotkaniem z gronem bliskich osób przy suto zastawionym stole. Bez stresu, napięcia i strachu. W tym roku chcemy Was ugościć i rodzinnie pocelebrować spotkanie z muzyką w atmosferze komfortu i relaksu. Wspólnie zastanowimy się czy sztuka potrafi nas łączyć i przenosić w przestrzeń spokoju? Skąd się bierze muzyczny smak i jak możemy go rozwijać w domowej przestrzeni? Będziemy eksperymentować z mieszaniem brzmień i sprawdzać, które są słodkie a które gorzkie oraz samodzielnie tworzyć kostiumy do kawowego baletu. Nie zabraknie też kulinarnych inspiracji wprost z muzyki klasycznej i eksperymentów z użyciem nowych technologii. Przyznajcie, brzmi to jak prawdziwa uczta dla ucha, ducha i brzucha*!

*porcja śmiechu w cenie biletu

Wszystkiego dźwięcznego i do zobaczenia!

fot. Polar123

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts