spot_img

Niebezpieczne zdarzenie w Łubiu. Z auta wysypał się węgiel

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

O sporym szczęściu mogą mówić kierujący pojazdami, którzy zderzyli się ze sobą w Łubiu. Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu było powodem groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Pamiętajmy, że droga to nie tor wyścigowy. 

Do zdarzenia doszło w piątek 17 marca około godziny 16.30 w Łubiu na ulicy Pyskowickiej. Jak ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, kierujący dostawczym daewoo 57-letni mieszkaniec Bytomia, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 46-letniej mieszkance Łubia, która podróżowała osobowym seatem. Efektem tego było czołowe zderzenie się pojazdów. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny, a sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Czasami chwila nieuwagi na drodze, może być powodem powstawania podobnych zdarzeń. Często pośpiech znacząco wpływa na sposób naszej jazdy. Korzystając z drogi, należy bacznie obserwować swoje otoczenie. Manewrując pojazdami, musimy być pewni, że swoim zachowaniem, nie zmusimy innego kierującego do nagłej zmiany kierunku jazdy, co w efekcie może mieć przykre skutki. Pamiętajmy, że szacunek na drodze, to podstawa. To, czy będzie bezpiecznie, zależy tak naprawdę od nas samych. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts