spot_img

Nie żyje człowiek. Spożywasz alkohol nad wodą? Bądź ostrożny!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci ze Zbrosławic pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj wieczorem w Kamieńcu.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Na miejsce interwencji skierowani zostali policjanci z patrolu, którzy ze zbiornika wodnego wyciągnęli mężczyznę. Niestety mimo długiej akcji ratunkowej, nie udało się go uratować.

Do sytuacji doszło wczoraj około godziny 22.00 w Kamieńcu. Jak ustalili mundurowi, trzech znajomych spotkało się przy Zalewie Kamieniec, gdzie wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie jeden z nich odszedł od swoich kompanów. Po dłuższej nieobecności pozostali się zaniepokoili i zaalarmowali służby. Na miejscu błyskawicznie zjawili się policjanci ze Zbrosławic, którzy rozpoczęli poszukiwania. Niestety, niedługo później mundurowi wyciągnęli z zalewu niedającego oznak życia mężczyznę. Mimo szybko podjętej akcji ratunkowej, którą od policjantów przejęli ratownicy, nie udało się uratować 43-letniego mieszkańca Kamieńca. Na miejsce przyjechał prokurator wraz z technikiem kryminalistyki, którzy wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Dzisiaj przesłuchani zostali dwaj mieszkańcy Kamieńca w wieku 33 i 41 lat, którzy przebywali w miejscu tragedii. Śledczy zajmą się teraz dokładnym wyjaśnieniem przebiegu tego zdarzenia.

Niestety niewiele wystarczy, aby doszło do tragedii, dlatego przed zbliżającym się wakacyjnym okresem apelujemy przede wszystkim o zdrowy rozsądek. Alkohol i brawura w połączeniu z kąpielą, a nawet tylko przebywaniem zbyt blisko wody może prowadzić do takich tragedii jak ta.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts