spot_img

Napadli dwóch mężczyzn w centrum Tarnowskich Gór. Są już za kratkami

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Tarnogórscy policjanci zatrzymali sprawców rozboju, którzy użyli siły wobec dwóch przypadkowych mężczyzn i zabrali im telefon, dokumenty oraz gotówkę.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Dwóch z nich wpadło bezpośrednio po zdarzeniu, a trzeci – następnego dnia. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, a sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował ich na trzy miesiące.

Do sytuacji doszło w piątek 30 czerwca w centrum Tarnowskich Gór. Do dwóch mężczyzn podeszła grupka osób, pomiędzy którymi nawiązała się rozmowa. Najpierw przerodziła się ona w sprzeczkę, a następnie doszło do użycia przemocy. Ofiarami napaści byli dwaj mężczyźni w wieku 37 i 38 lat. Młodszemu z nich sprawcy ukradli telefon, dokumenty i gotówkę. Kiedy jego kolega próbował powiadomić policjantów, również spotkał się z agresją.

Trzej sprawcy pobili go i uszkodzili telefon, z którego chciał zadzwonić na numer alarmowy. Po wszystkim sprawcy uciekli. Powiadomieni stróże prawa zjawili się na miejscu interwencji i od razu ruszyli w poszukiwania. Kilka minut później na dworcu namierzyli dwóch z nich. Byli to 21-letni tarnogórzanin i 24-letni mieszkaniec Bytomia, którzy tego samego dnia trafili do policyjnej celi.

Następnego dnia dzielnicowi z Wydziału Prewencji zatrzymali trzeciego sprawcę, którym był dobrze im znany 30-latek z Tarnowskich Gór. Materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił postawić mężczyznom zarzuty rozboju, zniszczenia mienia oraz pobicia. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i prokuratora i tymczasowo aresztował sprawców na trzy miesiące.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts