spot_img

Na takich przestępców nie potrzeba Sherlocka Holmesa

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Tarnogórscy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego z Bytomia. Wynik kontroli wykazał, że kieruje pod wpływem środków odurzających i przewozi amfetaminę.

Policjanci ujawnili także inne środki narkotyczne w jego mieszkaniu. Sprawca odpowie za przestępstwo.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

We wtorkowe popołudnie tarnogórscy policjanci patrolowi ulice powiatu. Po godzinie 17, w Wieszowej, zauważyli volkswagena, którego kierujący był znany mundurowym z tego, że może posiadać narkotyki. Mundurowi przystąpili do kontroli.

Za kierownicą siedział 35-latek z Bytomia, który nie powinien prowadzić pojazdu.

Po sprawdzeniu danych personalnych w policyjnych bazach okazało się, że posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów wydane przez sąd. W wyniku dalszej kontroli ujawnili przy nim środki odurzające. 35-latek przyznał się również do kierowania pod wpływem narkotyków, co potwierdził policyjny narkotest.

Policjanci, widząc znaczne ilości narkotyków w pojeździe mężczyzny, postanowili sprawdzić jego miejsce zamieszkania.

Mieli nosa. Kolejne środki odurzające zabezpieczyli w jego mieszkaniu. Sprawca został zatrzymany i po nocy w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Za kierowanie pod wpływem środka odurzającego grozi mu do 2 lat więzienia.

W przypadku łamania zakazu prowadzenia pojazdów kodeks karny przewiduje karę więzienia od 3 miesięcy do lat 5, a ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii do lat 3.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts