spot_img

Mołdawianin zatrzymany z 1,5 promila. Dzień później podwoił wynik…

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Grupa nieodpowiedzialnych kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownice, nadal rośnie. W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali 5 kierowców pod wpływem alkoholu. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie może prowadzić do przykrych w skutkach zdarzeń drogowych. Apelujemy do kierowców o odpowiedzialne zachowania na drodze!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Na przestrzeni ostatniego tygodnia tarnogórscy policjanci zatrzymali 5 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. Czekają ich teraz surowe konsekwencje. Odpowiedzą przed sądem i grozić im może wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a także kara 2-letniego więzienia.

Na początku miesiąca, na tarnogórskiej obwodnicy zatrzymany został 31-letni obywatel Mołdawii, zamieszkujący Nowe Chechło. Mężczyzna kierował osobowym bmw z blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dzień później ten sam kierowca ponownie wpadł za jazdę na „podwójnym gazie”. Tym razem w Świerklańcu na ulicy Parkowej. Urządzenie do badania trzeźwości wskazało blisko 3 promile alkoholu.

Kolejnym nieodpowiedzialnym okazał się 49-latek z Łubia, który kierując hyundai’em, z blisko promilem alkoholu w organizmie, spowodował kolizję drogową na autostradzie A1 w Czekanowie. W piątkowe popołudnie „na podwójnym gazie” wpadła 47-letnia mieszkanka Kalet, która kierując osobowym volkswagenem, miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. W sobotę wieczorem stróże prawa zatrzymali dwóch nietrzeźwych. Pierwszy kierował osobowym peugeot’em na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach. W trakcie kontroli policjanci wyczuli od 57-latka alkohol. Badanie krwi wskaże ile alkoholu miał w swoim organizmie. Drugim nieodpowiedzialnym kierowcą okazała się kobieta, 32-letnia mieszkanka Ożarowic, która prowadziła osobowe mitsubishi. Z ponad 3 promilami w organizmie została zatrzymana w Ożarowicach przy ulicy Żubrzej.

Apelujemy do wszystkich kierowców o odpowiedzialne zachowanie. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości zaburza naszą zdolność do szybkiej reakcji na nagłe zdarzenia na drodze, w wyniku czego może dochodzić do poważnych w skutkach wypadków drogowych. Osoby decydujące się na jazdę pod wpływem alkoholu narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na utratę zdrowia, a nawet życia. Apelujemy o rozsądek!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts