spot_img

MKS Park Wodny Tarnowskie Góry z sukcesami na Mistrzostwach Polski

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Kolejny sukces reprezentacji MKS Park Wodny Tarnowskie Góry! W połowie lipca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu, podczas których nasi pływacy zdobyli 5 srebrnych medali.

Zawody 15-latków i 16-latków odbywały się równolegle na pływalni w Ostrowcu Świętokrzyskim i w Lublinie. Reprezentanci tarnogórskiego klubu pływackiego wywalczyli łącznie 5 srebrnych medali oraz 21 finałów w tym 16 finałów A (TOP 10) oraz 5 finałów B (miejsca od 11-20).

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

4 indywidualne medale wywalczył Erik Major, któremu jednocześnie udało się poprawić rekordy życiowe we wszystkich konkurencjach w których brał udział.

5 srebrny medal zapewniła nam sztafeta 4x 200m stylem dowolnym, która płynęła w składzie Paweł Proszowski, Mateusz Kraska, Kacper Wieczorek i Erik Major!

Wśród finalistów najlepiej zaprezentowała się Natalia Nikiel, która we wszystkich 5-ciu swoich startach odnotowała rezultat na poziomie finału A. W finałach startowali też Mateusz Kraska, Paweł Proszowski, Kacper Wieczorek i Jagoda Brzyska. Poza finałami z dwoma rekordami życiowymi znalazła się Antonina Baron.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, oraz trenerom prowadzącym Sławomirowi i Tomaszowi Pąchalskim oraz trenerom Antoniny Baron – Małgosi Myrcik i Tomaszowi Derbisowi.

Więcej informacji o dokonanym sukcesie:

https://www.facebook.com/263783290333996/posts/pfbid02RFcEL8NnWhcTjW6QknToFtd2GPZipBmzabDEJQQHAg24C1yoddx8dyZy5Aj1WP7il/?d=n

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts