spot_img

Miała ponad promil, stanie przed sądem. Grożą jej nawet dwa lata!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Wsiadając za kierownicę samochodu po wpływem alkoholu, musimy mieć świadomość, jakie niebezpieczeństwo stwarzamy dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

W tym przypadku nikomu nic się nie stało, jednak nietrzeźwą kierującą czekają surowe konsekwencje prawne. Kierowco, pamiętaj! – piłeś? Nie jedź!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego tarnogórskiej komendy w trakcie swojej służby na drodze, dbają o bezpieczeństwo ich uczestników. Do ich zadań należy między innymi kontrolowanie stanu technicznego pojazdów, wymaganych dokumentów, zarówno kierującego, jak i samochodu, jakim się poruszamy. Można wyróżnić także szereg działań, mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu.

Często prowadzą pomiary prędkości, która ma ogromne znaczenie i odgrywa negatywną rolę w przypadku przykrych zdarzeń drogowych. Jednak to nie tylko prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków i kolizji drogowych. Alkohol – to jedna z tych używek, po której wsiadanie za kierownicę jakiegokolwiek pojazdu, jest surowo zabronione. Mimo to nadal nie brakuje osób, którzy decydują się na jazdę „na podwójnym gazie”.

W poniedziałek przed godziną 11.00 policjanci tarnogórskiej drogówki zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena, za którego kierownicą siedziała 35-latka z powiatu lublinieckiego. Niestety alkomat wskazał, że ma 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, a samą nietrzeźwą musiał zaopiekować się znajomy. Konsekwencje jej działania będą miały finał przed sądem, gdzie grozić jej może wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara 2 lat więzienia. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts