spot_img

Miał 4 zakazy prowadzenia pojazdów. Kierował na amfetaminie…

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W czwartek tarnogórscy wywiadowcy zatrzymali 38-latka z Bytomia, który kierował samochodem, będąc pod wpływem narkotyków.

Dodatkowo posiadał cztery zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz będzie miał do zapłacenia wysoką grzywnę, a Sąd może nawet pozbawić go wolności i zastosować dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

W czwartek po godzinie 17:00 wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej Volkswagena Golfa. Było to w miejscowości Wieszowa na ulicy Tarnogórskiej. Kierowca, 38-letni bytomianin, był już wcześniej znany policjantom.

Podczas czynności został poddany badaniu narkotestem, który potwierdził, że jest pod wpływem amfetaminy. W policyjnych kartotekach na kierującego widniały cztery zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi wydane przez sądy. Mężczyzna został zatrzymany.

Kiedy ktoś decyduje się zignorować wyrok i nie wykonuje wymierzonej kary, Sąd ma prawo zastosować zastępczą karę w postaci pozbawienia wolności i zastosować dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podobnie jak w przypadku prowadzenia po alkoholu grozi minimum 5.000 zł świadczenia pieniężnego.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts