spot_img

Kolejny pirat pędził ponad 2 razy za szybko w zabudowanym!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci z tarnogórskiej drogówki kolejny raz w tym miesiącu zatrzymali do kontroli kierującego, który złamał limity prędkości w obszarze zabudowanym. Nieodpowiedzialne zachowanie skończyło się dla niego wysokim mandatem i punktami karnymi. Dodatkowo policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy. Pamiętajmy, że droga to nie tor wyścigowy!

Policjanci przez całą dobę kontrolują kierowców oraz ich zachowania na drodze. W piątek około godziny 11.00 mundurowi z drogówki sprawdzali prędkość pojazdów na ulicy Głównej w Miedarach. Policyjny fotoradar zarejestrował w tym czasie kierującego osobowym citroenem, który pędził w obszarze zabudowanym 110 km/h. Spotkanie z policjantami zakończyło się dla niego mandatem w kwocie 1500 złotych i 13 punktami karnymi. Dodatkowo, za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 60 km/h w tym obszarze, stróże prawa zatrzymali 53-latkowi z Potępy prawo jazdy na 3 miesiące. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Nie ma taryfy ulgowej dla kierujących, którzy w tak znaczny sposób przekraczają dozwoloną prędkość. To właśnie ona jest jedną z najczęstszych przyczyn powstawania wielu zdarzeń drogowych. Pamiętajmy o tym i zadbajmy o wspólne bezpieczeństwo na drodze, stosując się do przepisów prawa. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts