spot_img

Kolejny etap na ulicy Piłsudskiego rozpoczęty! Prace idą sprawnie

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Kolejny etap na ulicy Piłsudskiego rozpoczęty! Przy Rondzie im. Ranoszka, na rogu obok poczty, wczoraj rano zaczęło się ściąganie kostki brukowej i porządkowanie terenu.

Za około dwa tygodnie powstanie tu ścieżka łącząca drogę rowerową na ul. Sobieskiego z przyjściem na drugą stronę i powstającą właśnie ścieżką pieszo-rowerową na ul. Piłsudskiego. Z powodu prac chodnik obok poczty (od wejścia do budynku) może być czasowo – jak wczoraj – zamykany. Właśnie dlatego przejście dla pieszych na wysokości C H U Hala jest obecnie otwarte. Za utrudnienia przepraszamy.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Przypominamy, że najpóźniej jesienią będziemy mogli korzystać z niemal 30 km dróg rowerowych oraz nowego centrum przesiadkowego.

W Tarnowskich Górach powstaje w ramach projektu:

  • 11,5 km dróg dla rowerów.
  • 6,2 km dróg dla rowerów i pieszych.
  • 1,5 km pasów dla rowerów.
  • 9,0 km odcinków istniejących jezdni.
  • Tunel pieszo-rowerowy o łącznej długości ok. 146 m.

Projekt „Rozbudowa centrum przesiadkowego wraz z budową infrastruktury rowerowej w mieście Tarnowskie Góry” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Kwota dofinansowania: 48 650 196,09 zł. Resztę do projektu o łącznej wartości ponad 57 mln zł dokłada gmina.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts