spot_img

Kolejni członkowie zorganizowanej grupy przestępczej schwytani

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W październiku ubiegłego roku Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu wspólnie z policjantami Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Katowicach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Kilka dni temu doszło do kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

O sprawie Policja informowała w komunikacie z dnia 2 listopada 2021 roku: Areszty za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i pobicie. W czwartek Sąd Rejonowy w Gliwicach na wniosek śledczych zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres trzech miesięcy wobec kolejnych zatrzymanych. Są nimi 28-latek z Chorzów, 27-latek z Zabrza i 22-latek zamieszkały w Tarnowskich Górach.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Członkowie grupy podejrzani są o to, że w okresie od lipca 2019 roku do lutego 2022 roku w Zabrzu i Tarnowskich Górach wraz z innymi ustalonymi osobami brali udział w zorganizowanej grupie przestępczej mającej na celu popełnianie przestępstw wskazanych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii oraz przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu.

Zatrzymani podejrzanych są też o to, że w tym samym miejscu i czasie brali udział w obrocie znacznymi ilościami substancji psychotropowych w postaci amfetaminy i środków odurzających w postaci marihuany. Czynności w sprawie trwają.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts