spot_img

Kobieta spowodowała kolizję, badanie wykazało 1,5 promila

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Policjanci zatrzymali wczoraj mieszkankę Tarnowskich Gór, która zdecydowała się wsiąść za kierownicę, pomimo wcześniej spożytego alkoholu.

37-latka spowodowała także kolizję, za co dostała mandat. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości straciła już prawo jazdy, a o jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Wczoraj około godziny 18.00 w Tarnowskich Górach na ulicy Pomorskiej zderzyły się ze sobą dwa auta. Jak ustalili mundurowi, osobowy ford uderzył w skodę. Nie zachowanie należytej ostrożności, pośpiech, roztargnienie – zapewne to kilka czynników, które mogły być powodem stłuczki. Jednak w tym przypadku niestety chodzi o coś więcej.

Stróże prawa standardowo sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia i okazało się, że sprawczyni z forda miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Za spowodowanie kolizji drogowej dostała wysoki mandat, jednak jej problemy zaczynają się dopiero teraz. Kobieta będzie musiała wytłumaczyć się przed sądem ze swojego zachowania. Oprócz wysokiej grzywny i utraty prawa jazdy grozi jej zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara do 2 lat więzienia.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts