spot_img

Kierowca BMW przekroczył prędkość ponad dwukrotnie!

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

W poniedziałek po godzinie 7:00 policjanci tarnogórskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli mieszkańca Częstochowy, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość, jadąc swoim osobowym bmw.

Za wykroczenie został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków na drodze.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Stróże prawa z tarnogórskiej grupy SPEED patrolowali drogę wojewódzką numer 908 w Kaletach. Po godzinie 7:00 w oczy rzuciło im się osobowe bmw, którego kierujący podróżował z nadmierną prędkością. Policyjny wideorejestrator wskazał, że pojazd porusza się z prędkością 112 km/h, gdzie ograniczenie w tym miejscu wynosi do 50 km/h. Za kierownicą samochodu siedział 39-latek z Częstochowy, który za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych i 14 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Apelujemy do kierowców o dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków na drodze. Nadmierna prędkość to jedna z przyczyn wielu zdarzeń drogowych. Poruszając się z dozwoloną prędkością, dajemy sobie więcej szans na prawidłową reakcję na nagłe, niespodziewane zdarzenia na drodze.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts