spot_img

Już był w ogródku, już witał się z… ogrodzeniem

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Mimo że w kalendarzu zagościła wiosna, to warunki na drodze nie zawsze są idealne. Dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków, to klucz do tego, aby było bezpiecznie. O sporym szczęściu może mówić kierujący, który nie zastosował się do tej zasady i wjechał w ogrodzenie…

W sobotę po godzinie 10.00 dyżurny tarnogórskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Miedarach na ulicy 1 maja. Skierowani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierujący fordem, 18-letni mieszkaniec Wojski, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, czego efektem była utrata panowania nad pojazdem. W wyniku ciągu tych wszystkich zdarzeń, jego samochód wjechał w ogrodzenie posesji. Na szczęście nikt nie został ranny, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową, za którą kierujący został ukarany mandatem i punktami karnymi. 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozsądek! Ciągle zmieniające się warunki na drodze, opady deszczu, gruntowe przymrozki w połączeniu z brakiem wyobraźni, mogą prowadzić do powstawania przykrych w skutkach zdarzeń drogowych. Odpowiednia prędkość, maksymalne skupienie i rozwaga, to klucz do bezpieczeństwa na drodze! 

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts