spot_img

Jesień zbiera żniwa, ale nie tylko ona. Kolejne ofiary na pasach

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Niestety po raz kolejny doszło do poważnego zdarzenia z udziałem pieszego. Na ulicy Korola w Tarnowskich Górach potrącony został mężczyzna, który trafił do szpitala.

Śledczy będą teraz ustalać, kto zawinił w tym zdarzeniu. To już kolejne tego typu zdarzenie w ciągu ostatnich dni, dlatego apelujemy do wszystkich o rozwagę.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Zgłoszenie o potrąceniu pieszego wpłynęło do tarnogórskich policjantów wczoraj po godzinie 18.00. Na miejscu zjawiły się służby, który zabezpieczyły miejsce zdarzenia i udzieliły pomocy poszkodowanemu. W wyniku kontaktu z osobowym audi, którym kierowała 25-latka z Siemianowic Śląskich, ucierpiał 56-latek z Tarnowskich Gór.

Przytomnego mężczyznę ratownicy przetransportowali do szpitala. Mundurowi sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia i okazało się, że kierująca była trzeźwa, jednak 56-latek miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tarnogórscy śledczy zajmą się teraz wyjaśnieniem dokładnych przyczyn wypadku.

To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnim czasie. Kilka dni temu na nieoświetlonej drodze pomiędzy Miasteczkiem Śląskim a Kaletami zginął pieszy. Kolejny wypadek miał miejsce w ubiegły poniedziałek na ulicy Kużaja w Radzionkowie, gdzie w wyniku kontaktu z pojazdem, do szpitala trafiła kobieta. Pamiętajmy, aby zachować szczególną ostrożność i stosować elementy odblaskowe. Dzięki nim będziemy bardziej widoczni dla kierującego. A kierowcom przypominamy o dostosowaniu prędkości do panujących warunków i skupieniu w trakcie jazdy.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts