spot_img

Dostała 2000 zł mandatu. Zobacz czym zawiniła tarnogórzanka

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Dzisiaj przed godziną 8.00 policjanci tarnogórskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli tarnogórzankę, która znacznie przekroczyła dozwoloną prędkość, jadąc swoim osobowym audi.

Za wykroczenie została ukarana wysokim mandatem i punktami karnymi. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków na drodze.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 4)

Stróże prawa z tarnogórskiej grupy SPEED patrolowali drogę wojewódzką numer 907 w Tworogu. Przed godziną 8 w oczy rzuciło im się osobowe audi, którego kierujący podróżował z nadmierną prędkością. Policyjny wideorejestrator wskazał, że pojazd porusza się z prędkością 155 km/h, gdzie ograniczenie w tym miejscu wynosi do 90 km/h. Za kierownicą samochodu siedziała 27-latka z Tarnowskich Gór, która za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych i 10 punktami karnymi.

Apelujemy do kierowców o dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków na drodze. Nadmierna prędkość to jedna z przyczyn wielu zdarzeń drogowych. Poruszając się z dozwoloną prędkością, dajemy sobie więcej szans na prawidłową reakcję na nagłe, niespodziewane zdarzenia na drodze.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 5)

Get in Touch

spot_imgspot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,911ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts